Zakończenie roku szkolnego

Wszystkim uczniom naszej szkoły gratulujemy osiągniętych wyników w nauce, sukcesów i wyróżnień.

Życzymy Wam udanych wakacji, przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, wielu chwil wartych wspomnień i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Panu Dyrektorowi, Nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za pracę i zaangażowanie, za trud jaki włożyliście w codzienną organizację zajęć.
Życzymy zdrowego i spokojnego wypoczynku. Niech ten wakacyjny czas umożliwi Wam nabranie sił na kolejne wyzwania w nowym roku szkolnym.

Rodzicom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły oraz wspieranie działań podejmowanych przez Radę Rodziców.  Życzymy wytchnienia od szkolnych spraw,  zdrowych i udanych wakacji, wolnych od trosk życia codziennego. Obyście w nowym roku szkolnym wrócili z nowym zapasem sił i gotowością do działania.

Rada Rodziców SP w Wysokiej